Witaj!

Zadzwoń 46 832 44 69 kontakt@drogeriemarysienka.pl

Firma Drogerie Marysieńka Sp. z.o.o. szanuje prawo do ochrony danych osobowych swoich klientów, a także gości odwiedzający te stronę. Niniejsza Polityka Prywatności traktuje o rodzaju gromadzonych i przechowywanych danych, a także o sposobie ich wykorzystania.

1. Administratorem danych osobowych www.drogeriemarysienka.pl, jest:
Drogerie Marysieńka Sp. z.o.o.
ul. Bernardyńska 4a/41
02-904 Warszawa
NIP: 521-36-51-669
REGON: 146767352

2. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszystkie dane osobowe, które są nam przekazywane wykorzystujemy wyłącznie w takim zakresie na jaki wyraziłeś zgodę. Podane przez Ciebie dane osobowe i wyrażona zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania Twojego zamówienia. W każdej chwili możesz samodzielnie lub korzystając z naszej pomocy zaktualizować lub całkowicie usunąć swoje dane osobowe z naszego serwisu.

3. Aby założyć konto w naszym sklepie internetowym lub jednorazowo złożyć zamówienie wymagamy podania danych osobowych, które są niezbędne do realizacji Twojego zamówienia. Dane o które Cię prosimy: imię, nazwisko, dane adresowe, e-mail, telefon. Osoby posiadające konto w naszym serwisie mają możliwość sprawdzenia statusu zamówienia. Mogą również śledzić historie swoich zamówień.

4. Dane osobowe są wykorzystywane przez firmę Drogerie Marysieńka Sp. z.o.o., a także przez inne podmioty biorące udział w procesie realizacji Twojego zamówienia,w poniższym zakresie: imię i nazwisko, dane adresowe, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki w zależności od wybranego rodzaju przesyłki.
Dane osobowe przekazywane są:
Poczta Polska
InPost
Sheepla

5.W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez www.drogeriemarysienka.pl.
www.drogeriemarysienka.pl współpracuje z operatorem płatności PayU SA operatora serwisu payu.pl.

6.W przypadku subskrypcji newslettera oraz wyrażenia zgody na jego otrzymywanie w procesie rejestracji lub składania zamówienia prosimy jedynie o podanie adresu e-mail, na który przesyłane będę informacje handlowe od Administratora, z których w każdej chwili możesz zrezygnować logując się na swoje konto w www.drogeriemarysienka.pl.