Witaj!

Zadzwoń 46 832 44 69 kontakt@drogeriemarysienka.pl

PORADY

Jędrne ciało na wiosnę!

Nie mamy jeszcze wiosny, ale na zewnątrz jest coraz cieplej i przyjemniej, przyroda budzi się do życia, wszystko się zieleni. To samo tyczy się nas, budzimy się z zimowego letargu i stajemy się bardziej aktywni, weseli, pełni energii, chcemy rozkwitać i kusić swoim jędrnym i zadbanym ciałem.

Pielęgnacja skóry wokół oczu!

Pielęgnacja skóry wokół oczu to jeden z najważniejszych elementów codziennej pielęgnacji twarzy, której nie należy zaniedbywać a nawet poświęcić znacznie więcej czasu niż na inne partie ciała.

Zadbane dłonie jesienią

Jesień i zima to trudny okres dla naszych dłoni. Trudne warunki atmosferyczne: wiatr, chłód, zmienne temperatury, mróz a nawet śnieg sprawiają, że cienka skóra dłoni jest wysuszona, szorstka, pęka sprawiając ból. Bez odpowiedniej pielęgnacji stan naszych dłoni będzie sie pogarszał. Zadbajmy o swoje dłonie i okażmy im odrobinę zainteresowania w tym niesprzyjającym okresie.

Zdrowa cera jesienią!

Kalendarzowa jesień już za pasem, a czynniki atmosferyczne jak: deszcz, wiatr nie działają dobroczynnie na naszą cerę. Każda pora roku wymaga innej pielęgnacji. Latem chronimy naszą skórę głównie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jesienią natomiast już przed wieloma czynnikami jak: chłód, deszcz, wilgoć, suche powietrze, często zmieniającą się temperaturą.

Produkty 1 do 5 z 28

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6