Witaj!

Zadzwoń 46 832 44 69 kontakt@drogeriemarysienka.pl

PORADY

Pielęgnacja skóry wokół oczu!

Pielęgnacja skóry wokół oczu to jeden z najważniejszych elementów codziennej pielęgnacji twarzy, której nie należy zaniedbywać a nawet poświęcić znacznie więcej czasu niż na inne partie ciała.

Zadbane dłonie jesienią

Jesień i zima to trudny okres dla naszych dłoni. Trudne warunki atmosferyczne: wiatr, chłód, zmienne temperatury, mróz a nawet śnieg sprawiają, że cienka skóra dłoni jest wysuszona, szorstka, pęka sprawiając ból. Bez odpowiedniej pielęgnacji stan naszych dłoni będzie sie pogarszał. Zadbajmy o swoje dłonie i okażmy im odrobinę zainteresowania w tym niesprzyjającym okresie.

Zdrowa cera jesienią!

Kalendarzowa jesień już za pasem, a czynniki atmosferyczne jak: deszcz, wiatr nie działają dobroczynnie na naszą cerę. Każda pora roku wymaga innej pielęgnacji. Latem chronimy naszą skórę głównie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jesienią natomiast już przed wieloma czynnikami jak: chłód, deszcz, wilgoć, suche powietrze, często zmieniającą się temperaturą.

Pielęgnacja cery latem

O skórę twarzy należy dbać przez cały rok, jednak każda pora roku wymaga trochę innej pielęgnacji.

Jak dbać o włosy latem? Ochrona przed promieniami UV.

Ochrona włosów latem przed słońcem jest równie ważna jak ochrona naszej skóry. Promienie słoneczne niszczą nasze włosy. Słońce rozszczelnia powoli osłonkę włosa, która zbudowana jest z zachodzących na siebie łusek, przez co włosy stają sie suche i łamliwe.

Produkty 1 do 5 z 28

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6